HİZMETLERİMİZ

 

 

 

FORKLİFT;

TAMİR ;

Her marka forklift’inizin arızalarını gidermede ve bakımlarında uzman ekibimizle yerinde forklift servisi imkanıyla hizmetinizdeyiz. Forklift tamiri konusunda uzman ekibimizle forklift lerinizi en kısa sürede forklift tamir ve bakımlarını gidererek siz müşterilerimize en iyi hizmet vermek üzere çalışmaktayız.

 

BAKIM ;

Forkliftinize , süpriz arızalarla karşılaşmamak için imalatçı firmanın öngördüğü aralıklarla,düzenli koruyucu periyodik bakım yaptırmalısınız. Koruyucu peryodik bakım; Forkliftinizin ömrünü arttırır,ondan daha fazla faydalanmanızı sağlar. Olabilecek süpriz arızaların önüne geçer ve önceden tedbir almanızı sağlayarak oluşabilecek iş kayıplarınızı azaltır.

 

SERVİS ;

Forkliftlerinizin güvenli ve uzun ömürlü çalışabilmesi için herşeyi düşündük. İhtiyacınız olabilecek tüm ürün ve hizmetleri üstelik en ekonomik şekilde sunuyoruz. Operasyonel Şeffaflık içerisinde herşey bir tuş ilerinizde! ÇUKUROVA , LİUGONG YETKİLİ SERVİSİ.

 

YEDEK PARÇA ;

Her türlü forklift parçası, küçük bir vidadan komple şasiye kadar mevcutur. Buna bağlı olarak geniş stoğumuzdan, ihtiyacınız olan hemen her yedek parça için kısa sürede teslim garantisi veriyoruz.

 

ALIM-SATIM ;

Firmamız , sıfır forklift alım sürecinizde, işletmenizin fiziki durumunu inceleyip, sektörünüzüde dikkate alarak, işletmenize en uygun yakıt türünü, tonaj ve kaldırma yüksekliğini belirleyerek, ihtiyacınız olan doğru forklifti seçmenize yardımcı olmaktadır.

 

KİRALAMA

Kiralama yöntemi sayesinde, anlaşma yapacağınız süre boyunca, işletmenizin ihtiyacı olan istifleme ekipmanlarına ayıracağınız bütçe, sözleşme dönemi boyunca sabit olacaktır. Böylece yıllık planlarınızı çok doğru bir şekilde yapar iken, kendi özmallarınızın meydana getirebileceği öngörülemeyen büyük arıza onarım maliyetlerinden kurtulmuş olursunuz.